Actueel
Nieuwsartikel

Print deze pagina
Kaviaar met sake
 
House of Caviar & Fine Food start met sake te verkopen

Kaviaar, misschien na sake wel het mooiste natuurproduct dat er bestaat, is een veel geprijsde delicatesse. Dat sake met alles te combineren valt is fantastisch, dat het een mooie combinatie kan vinden met kaviaar is een eer.

Beluga, Sevruga, Asetra, maar ook nieuwe soorten zoals Asetra seafarm, Mississippi en aquitaine kaviaar wordt er verkocht door dit toonaangevend bedrijf. De een nog mooier dan de ander, maar, ze passen allemaal perfect bij sake.

Natuurlijk springen een aantal sake voor deze fijne producten extra in het oog. Sake met bubbels is meteen datgene waar iedereen aan denkt bij kaviaar. Er is nog een andere sake die het misschien wel mooier doet. Waarom namelijk niet met de grootste delicatesse van de wereld een exclusieve traditioneel gemaakte sake met hierin echt 24 karaats bladgoud.

House of Kaviaar & Fine Food heeft deze sake allemaal in zijn assortiment opgenomen.


House of Caviar & Fine Food Netherlands B.V.
Westvlietweg 108
2495 AD The Hague
The Netherlands

Tel 0031-(0)70-4278210
Fax 0031-(0)70-4278211
www.houseofcaviar.nl


Datum publicatie: 18-03-2008
 
Terug